yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Vahşet evi! Arkadaşını öldürdü, 7 yerinden vurduğu sevgilisine günlerce tecavüz etti

Bursa‘da sevgilisi F.O. (43) ile birlikte yaşadığı meskene çağırdığı arkadaşı Recep Özaslan’ı sevgilisi ile münasebeti olduğu gerekçesiyle öldüren İlyas Sarıkaya, akabinde da sevgilisini 7 kurşunla yaraladı. Cesedi meskende saklayan Sarıkaya, konutta pansuman yaptığı sevgilisine ise 21 gün boyunca tecavüz etti. F.O.’nun, Sarıkaya’nın sehpa üzerinde unuttuğu telefondan annesine ileti yazıp yardım istemesiyle polis Sarıkaya’yı tutukladı. Sarıkaya hakkında 6 farklı kabahatten, 2 sefer ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıla kadar mahpus cezası istemiyle dava açıldı.

EVE ÇAĞIRDIĞI ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

22 Haziran’da merkez Osmangazi ilçesi Küplüpınar Mahallesi’nde İlyas Sarıkaya, mahalle arkadaşı olan Recep Özaslan’ı, Alzheimer hastası annesi A.S. ve sevgilisi F.O. ile birlikte yaşadığı konuta çağırdı. Argümana nazaran uyuşturucu unsur tesiri altında olan Sarıkaya, sevgilisi ile münasebeti olduğunu düşündüğü Özaslan’ı tabanca ile vurdu. Akabinde da ağır yaralanan arkadaşına, ‘acı çekmesin’ diye iki kere daha ateş etti.

7 KURŞUNLA YARALADIĞI SEVGİLİSİNE TECAVÜZ ETTİ

Özaslan, beline ve göğsüne isabet eden kurşunlarla olay yerinde hayatını kaybederken, İlyas Sarıkaya, sevgilisi F.O.’ya da tıpkı silahla ateş açtı. Akabinde da bedenine isabet eden 7 kurşunla yaralanan bayana, cinsel hücumda bulundu. Arkadaşı Özaslan’ın cesedini evvel çarşafa sonra da streç sinemaya sarıp bantlayan Sarıkaya, eczaneden aldığı sargı bezi ve ilaçlarla pansumanını yaptığı sevgilisine ise yaralı haldeyken 21 gün boyunca cinsel hücumda bulunmaya devam etti.

ANNESİNE BİLDİRİ ATIP YARDIM İSTEDİ

Recep Özaslan’ın cesedinin çürümesi sonucu çıkan koku, komşuları rahatsız edince ihbarla olay yerine polis grupları sevk edildi. Sarıkaya, meskene gelen polisleri ise silah zoruyla tehdit ettiği sevgilisini pencereye çıkartıp, sorun olmadığını söyleterek geri gönderdi. Olay, F.O.’nun, 12 Temmuz’da, Sarıkaya’nın sehpa üzerinde unuttuğu telefondan annesine bildiri yazıp yardım istemesiyle ortaya çıktı. F.O., annesine yazdığı iletide, “Odada ceset var. Telefon dinleniyor. Diafon açık, ileti yazma. Bana 8 el ateş etti. Yaralıyım. Polisi görürse evvel beni öldürecek. Onu para ile kandırıp meskenden çıkartın. Sonra da beni alın” dedi.

KISKIVRAK YAKALANDI

F.O.’nun annesi bu ileti sonrası polise giderek şikayette bulundu. Polis, yaralı haldeki F.O. ile iletiyle irtibata geçti. Sarıkaya’yı, F.O.’nun annesinin konutundan para alması için konuta yönlendirdi. F.O.’nun annesinin konutunun önüne arabasını park ettiği sırada karşısında gördüğü polis gruplarını, silahını doğrultup tehdit eden İlyas Sarıkaya etkisiz hale getirilip gözaltına alındı. Meskene giden gruplar ağır yaralı haldeki F.O. ve kokmaya başlayan ceset ile karşılaştı. F.O. tedavi edilmek üzere ambulansla hastaneye, Recep Özaslan’ın cesedi ise otopsi için Bursa İsimli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

AĞZINA SİLAH DAYAYIP ZORLA UYUŞYURUCU KULLANDIRMIŞ

Emniyetteki süreçlerin akabinde sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen İlyas Sarıkaya hakkında, Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma tamamlandı. İddianamede, eşinden ayrılan F.O.’nun, sevgilisi olan İlyas Sarıkaya’nın konutuna geldiği, gece Demirtaşpaşa Mahallesi’ndeki meskenine dönmek istediğinde ise Sarıkaya’nın belinden çıkardığı tabanca ile gitmesine müsaade vermeyerek tehdit ettiği ve uyuşturucu husus kullanmaya zorladığı belirtildi. İlyas Sarıkaya’nın çağırdığı arkadaşı Recep Özaslan’ın da bir mühlet sonra uyuşturucu unsurlarla birlikte meskene geldiği ve F.O. ile birlikte uyuşturucu kullanmaya devam ettiğine yer verilen iddianamede, F.O.’nun bir mühlet sonra kendisinden geçtiği, ayıldığında cep telefonu ve kulaklığının olmadığını fark eden bayana, Sarıkaya tarafından, ağzına silah dayayıp uyuşturucu içirilerek, sabaha kadar cinsel istismara uğradığı kaydedildi.

ÖLDÜRMESİN DİYE “HAMİLEYİM” DEMİŞ

İddianameye nazaran 21 Haziran saat 07.00 sıralarında uyanan F.O., salonda uyuşturucu kullanmaya devam eden Recep Özaslan ile karşılaştı. Yaklaşık 20 dakika sonra salona gelen Sarıkaya ise sevgilisi ve arkadaşı ortasında bağ olduğunu düşünerek, “Siz ne terane çeviriyorsunuz” dedi. Özaslan’ın, “Birader sen beni bilmiyor musun? Terane yok, inanmıyorsan sık” demesi üzerine Sarıkaya, tabanca ile Özaslan’ı, evvel beline akabinde da göğsüne ateş ederek öldürdü. Sarıkaya, akabinde da F.O.’ya 7 el ateş etti. F.O., kalçası, sol kolu, böbrekleri ve göğsüne isabet eden kurşunla yaralanırken, Sarıkaya, öldüğünü düşündüğü sevgilisinin karşısına geçip uyuşturucu husus kullanmaya devam etti. F.O., 2 saat boyunca ‘ölü taklidi’ yaparken, Sarıkaya, ölmediğini gördüğü sevgilisine, “Sen hala ölmedin. Artık bir mucizesin” diyerek, sevgi dolu kelamlar söylemeye başladı. Bunun üzerine ise ağır yaralı bayan, öldürülme dehşetiyle gebe olduğunu söyledi.

CESEDİ 5 GÜN SONRA STREÇ SİNEMAYA SARMIŞ

Olay sonrası 5 gün boyunca yaralı olarak yerde yatan ve Recep Özaslan’ın cesediyle birebir odada ömür gayreti veren F.O.’nun, kendisini hastaneye getirmeyeceğini bildiği Sarıkaya’dan, ilaç ve bandaj üzere materyaller alarak yaralarını tedavi etmesini istediği, teklifi kabul eden Sarıkaya’nın, eczaneden aldığı sargı bezi ve ilaçlarla pansuman yaptığı bayana yaralı haldeyken, tekraren cinsel hücumda bulunduğuna da yer verilen iddianamede, Sarıkaya’nın, Recep Özaslan’ın cesedini ise öldürdükten 5 gün sonra, evvel çarşafa akabinde da streç sinemaya sarıp bantlayarak odanın köşesine koyduğu belirtildi.

ARKADAŞIYLA SEVGİLİSİNİ UYGUNSUZ HALDE YAKALADIĞINI SÖYLEDİ

İddianamede İlyas Sarıkaya’nın tabirine de yer verildi. Hatasını kabul eden Sarıkaya tabirinde, F.O. ile nişanlı olduklarını, yolda gördüğü ve kalacak yeri olmayan 30 yıllık arkadaşı Recep Özaslan’ı kalması için konutuna çağırdığını belirtip, “Sabah, salondan gelen nefes seslerine uyandım. Recep ve F.O.’yu yarı çıplak vaziyette salonun ortasında uygunsuz halde gördüm. Recep’in karın bölgesine ateş ettim. Yerde can çekişir vaziyette olduğunu görünce, acı çekmemesi için bir el daha kalp hizasına ateş ettim. F.O.’ya dönüp ‘Bunu bana neden yaptın?’ diye sordum. Sonra ona peş peşe ateş ettim. Onu öldürmek üzere bir niyetim yoktu. F.O. aslında uyuşturucu bağımlısıydı. Kendisini yaraladıktan sonra hastaneye götürmek istedim, kabul etmedi. Bunun üzerine eczaneden aldığım ilaçlar ile kendi kendini tedavi etti. F.O. bu süreçten sonra tekraren meskende yalnız kaldı. Şayet zorla alıkoyuyor olsaydım, bu vakitleri fırsat bilip kaçabilirdi. F.O., cesedin ortadan kaldırılması için bana yardım edeceğini söyledi. Bu sırada bana, ‘Ben sana yaptım sen de bana yaptın. Ödeşmiş olduk. Bu işin sorumlusu benim. Ceza almaman için her şeyi yapacağım’ dedi” sözlerini kullandı.

6 FARKLI KABAHATTEN DAVA AÇILDI, 2 DEFA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET MAHPUSU İSTENDİ

Hazırlanan iddianame sonrası İlyas Sarıkaya hakkında, ‘kasten öldürme’, ‘canavarca hisle yahut eziyet çektirerek öldürme’, ‘cebir, tehdit yahut hile kullanarak kişiyi hürriyetin mahrum kılma’, ‘beden yahut ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan bireye karşı silahlı yağma’, ‘nitelikli cinsel saldırı’ ve ‘ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma yahut taşıma yahut bulundurma’ kabahatlerinden 2 defa ağırlaştırılmış müebbet ve 50 yıla kadar mahpus cezası istemiyle dava açıldı. Sarıkaya’nın yargılanmasına ağır ceza mahkemesinde ileriki günlerde başlanacak.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İsrail’den Kemal Advan hastanesinde insani felaket! Onlarca kişiyi canlı diri toprağa gömmüşler

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.