Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Konya, Son Dakika Konya Haberleri
Anasayfa / Konya / Konyalı Lgs Birincisi: Bunu Bekliyordum

Konyalı Lgs Birincisi: Bunu Bekliyordum

KONYA’da, Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye birincilerinden olan Muhammed Emir Eren, ‘Bu başarıyı düzenli ve sistemli çalışarak elde ettim. Bunu bekliyordum’ dedi.

LGS’de tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye birincilerinden biri olan Form Kampüs Koleji öğrencisi Muhammed Emir Eren, bu başarıyı beklediğini söyledi. Eren, ‘Bu başarıyı düzenli ve sistemli çalışarak elde ettim. Bunu bekliyordum. Hedefim elektrik-elektronik mühendisi olmak’ dedi.

Anne Ayşe Eren ise, ‘Aslında çok çalışmadı. Planlı çalıştı. Dersi, derste dinleyerek başardı. Küçük yaştan itibaren 3 yaşında bile zihinden toplayıp çıkarabilen bir çocuktu. Matematik zekası her zaman ön plandaydı. Oğlumun birinci sınıf öğretmeni, bu çocuğun ismini gün gelecek billboardlarda göreceksiniz, derdi. Öğretmenimizin yüzünü kara çıkarmadık. Emeği geçen öğretmenlerimize çok teşekkür ederim’ diye konuştu.

? – Konya

Bir önceki yazımız olan Oy Pusulasında Mesaj Yazan Kadın Konuştu: Erdoğan'dan Bazı İstek ve Taleplerim Olacak başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Kulu’da İsveç Seçimi Heyecanı

KONYA’nın Kulu ilçesinden İsveç’e göç eden ve çifte vatandaşlık hakkı kazananlar, memleketlerinde kurulan sandıklarda İsveç’te yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir