Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri Konya, Son Dakika Konya Haberleri
Anasayfa / Konya / Oy Pusulasında Mesaj Yazan Kadın Konuştu: Erdoğan’dan Bazı İstek ve Taleplerim Olacak

Oy Pusulasında Mesaj Yazan Kadın Konuştu: Erdoğan’dan Bazı İstek ve Taleplerim Olacak

Konya’da 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde oy pusulasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının altındaki mühür alanına, ‘Size ulaşmak istiyorum C. Başkanım’ notunu ve telefon numarasını yazan Meryem Bayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini ve çeşitli yollar deneyip ulaşamayınca oy pusulasına böyle bir not bıraktığını söyledi.

TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

24 Haziran seçimlerinde merkez Selçuklu ilçesindeki Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulunda oy kullanan Meryem Bayrak isimli kadın seçmen, Cumhurbaşkanlığı seçimi pusulasına not bıraktı. Meryem Bayrak oy pusulasında yer alan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının altındaki mühür alanına, ‘Size ulaşmak istiyorum C. Başkanım’ notunu ve telefon numarasını yazdı. Bayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ve çeşitli yollar deneyip ulaşamayınca oy pusulasına böyle bir not bıraktığını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Oy Pusulasında Cumhurbaşkanına Mesaj Yazan Kadın Konuştu başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Aksaray’da Orman Yangını 100 Dönüm Mera Alanı Kül Oldu

Aksaray’da orman yangını 100 dönüm mera alanı kül oldu AKSARAY’da ormanlık alanda çıkan yangında yaklaşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir