TT Çocuk’tan “Süperpuan”lara süper hediyeler

TT Çocuk’tan “Süperpuan”lara süper hediyeler

Türk Telekom’un çocuk portalı TT Çocuk, “süperpuan” uygulaması ile üyelerine etkinliklere bedava katılım hakkı, hediye kampanyaları ve indirimler sunuyor.

Süperpuan uygulaması ile TT Çocuk sitesi üyeleri, sitede yaptıkları ziyaret, güncelleme ya da test gibi aktiviteler ile puan kazanacak ve kazandıkları puanlar ile site içindeki statülerini yükseltebilecek. En fazla süperpuan toplayan TT Çocuk üyelerini ise özel hediyeler bekliyor.
TT Çocuk’un Oyuncak Hikayesi-3 filminin DVD’lerinin piyasaya çıkması ile beraber başlayan hediye kampanyası, TT Çocuk’un internet sitesi üzerinden yüzlerce çocuğa ulaştı.

Kampanyada, Blu-ray ya da DVD’lerinin içinde yer alan şifreyi TT Çocuk portalına isim/soyadı bilgileriyle giren ilk 80 kişi Giochi Preziosi’den, Buzz robotları kazandı. TT Çocuk sitesine giren ve üye olan ilk 90 kişi ise Oyuncak Hikayesi 1 ve 2 DVD’lerinin yanı sıra Oyuncak Hikayesi-3 filminin sürpriz hediyelerinin sahibi oldu. DVD’lerde ayrıca Oyuncak Hikayesi-3 Buzz Lightyear Uzaktan Kumandalı oyuncak alışverişinde geçerli olacak 20 TL’lik indirim çeki bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.