Konya Sağlık Bakanı’ndan Kırgın Seçmenlere Sandığa Gitmeyi İhmal Etmeyiniz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere için kırgın seçmenlere uyarıda bulunarak, Bu süreçte meclis üyeliği ve benzeri yaklaşımlarla küsenlerimiz olmuştur. Hepimizin gönlünden geçen olmamış olabilir. Büyük resme bakıp bugün için bu kırgınlıkları bir kenara atıp sandığa gitmeyi asla ihmal etmemeliyiz. Oyumuzu kutsal bilmeli ve sorumluluğumuz gereğini mutlaka yapmalıyız. dedi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün bir dizi ziyaret ve açılış törenlerine katılmak için memleketi Konya’ya geldi. Bakan ilk olarak baba ocağı Kulu ilçesini ziyaret etti. Burada Ak Parti Kulu İlçe Başkanlığı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Bakan Koca, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin önemine dikkat çekti. Bakan Koca, seçimlerde herkesin sandığa giderek oy kullanmasını istedi. Koca, şunları söyledi

31 Mart son derece önemli. 31 Mart yeni dönemde 4,5 yıllık icraatın başlayacağı bir dönem olacak. Bu dönemde 4,5 yıllık iktidarın gücüne güç katacak bir seçim olacak. Bu süreçte meclis üyeliği ve benzeri yaklaşımlarla küsenlerimiz olmuştur. Hepimizin gönlünden geçen olmamış olabilir. Büyük resme bakıp bugün için bu kırgınlıkları bir kenara atıp sandığa gitmeyi asla ihmal etmemeliyiz. Oyumuzu kutsal bilmeli ve sorumluluğumuz gereğini mutlaka yapmalıyız.

CHP’Lİ ESKİ BAŞKAN, AK PARTİ ROZETİ TAKTI

Konuşmaların ardından Bakan Koca, partisinden 10 gün önce istifa ederek Ak Parti’ye katılan CHP eski Kulu İlçe Başkanı Bayram Kaya’ya Ak Parti rozetini taktı. Bayram Kaya, Bakan Koca’ya teşekkür ederek, Ben Cumhur İttifakı’na güç olmak için, çetelerin karşısında bunları yıkmak için sizinle beraber mezara kadar buradayım. Başkan adayı Murat Ünver’i kazanması için 3 bin kişiyle Ak Parti’ye karşılıksız geldim. Sizden karşılık istemiyorum. Bundan sonra ölene kadar Ak Partiliyim. Döneklik yok. Ötekiler gibi gidip geri gelme yok. Kim nereye giderse gitsin ben buradayım. Gönül adamı Reis’in yanındayım. diye konuştu.

Bakan Koca daha sonra ilçe merkezine geçerek esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.