Kocası Tarafından Öldürülen Kadın, Başka Erkekle Öpüşürken Çekilen Fotoğrafını Eşine Atmış

Konya’da Mesut Babayiğit (35), eğlence mekanında çalışan 1 yıllık eşi Hanife Babayiğit’i (24) iş çıkışı araziye götürüp tüfekle vurduktan sonra ağır yaralı halde hastaneye bırakarak kaçtı. Son sözlerinde kendisini eşinin vurduğunu söyleyen Hanife Babayiğit yaşamını yitirirken, polis tarafından yakalanan Mesut Babayiğit tutuklandı.

MASAL GİBİ BAŞLAYAN BİRLİKTELİK…

Kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. Cani koca, eğlence merkezinde çalışan karısını katletti. Olay Konya’da meydana geldi. 3 çocuk babası Mesut Babayiğit (35) 3 yıl önce ilk eşinden boşandı. Bir eğlence merkezinde Nisa takma adını kullanan konsomatris Hanife (24) ile tanıştı. İkili birbirlerine aşık olup evlenme kararı aldı. Çiftin bir de kız bebeği dünyaya geldi. Babayiğit işsiz kaldı. Hanife yeniden eski çalıştığı mekanda çalışmaya başladı. Adam, eşini terk etti. Karısını geçen ay da dövdü.

MÜSTEHCEN FOTOĞRAFINI GÖNDERMİŞ

Hanife 3 gün önce, eşini kıskandırmak için başka bir erkekle öpüşürken çekilen fotoğraflarını cep telefonuyla gönderdi. Çılgına dönen koca, karısını konuşmak bahanesiyle ormanlık bir alana götürdü. Av tüfeğiyle vurdu.

SON SÖZLERİNDE KENDİSİNİ EŞİNİN VURDUĞUNU SÖYLEDİ

Mesut Babayiğit, yaralı eşini yakınlardaki Beyhekim Devlet Hastanesi’ne bırakıp, kaçtı. Burada ilk müdahalesi yapılan Hanife Babayiğit, ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Son sözlerinde kendisini eşinin vurduğunu söyleyen Babayiğit, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

SUÇ ALETİ İLE YAKALANDI

Olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Mesut Babayiğit’i kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan Babayiğit’in suç aleti tüfeği ise merkez Meram ilçesinde bulunan ailesinin evinin bahçesine sakladığı tespit edildi. Cani koca çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.