Dedeman Konya Ekibinden Ramazan Ayına Merhaba!

Yapılan ziyaretlerde; 1500 kişiye kadar iftar daveti verilebilecek salonlar, farklı etkinlikler için kullanılabilecek 1200 kişilik bahçe, ramazana özel açık büfenin verildiği Safran Restaurant ve terası, muhteşem Konya manzaralı Roof Restaurant’ın Türk ve Osmanlı mutfağına ait iftar menüleri anlatıldı.

Ayrıca Synergym Sağlık ve SPA Merkezi Aktiviteleri ve yaz kampanyaları hakkında bilgiler verildi.

Dedeman Konya Satış Müdürü Serap Bakırhan, yönetici pozisyonundaki bütün ekip arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları geleneksel ramazan ayı ziyaretlerinin, yalnızca ürünleri tanıtmak için olmadığını, bu ziyaretlerde firmaların ileriye yönelik fikir ve önerilerini de aldıklarını söyledi.

12 yıldan bu yana kongre, fuar ve toplantı gibi çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapan Dedeman Konya’nın, çağın gereksinimlerine ve kongre turizmindeki yeni trendlere uygun olarak, sürekli kendini yenileyen ve yaptığı yatırımlarla kendilerini her zaman dinamik tutan bir otel olduğunu belirtti.

Amaçlarının kent yaşamı ve kültürüne destek ve hareketlilik getirmek olduğunu ifade eden Bakırhan, Ramazan ayı işlerinin son hızla devam ettiğini, şimdiden toplamda 4000 kişiden fazla rezervasyon talebinin kesinleştiğini belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.