Akyürek, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Önceki dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, dün gün boyu çeşitli programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Önceki Dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve 27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, Selçuklu Belediyesi ve MerkezSev tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Selçuklu’da Oyuncaksız Çocuk Kalmasın’ programına katıldı. Akyürek, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile birlikte proje kapsamında çocuklara oyuncak dağıttı. Gerçekleştirilen programın ardından Akyürek, AVM, 15 Temmuz Milli İrade ve Birlik Parkı ve Ankara Yolu girişinde 321 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin havacılık temalı ilk parkı olan Türk Yıldızları Parkı’nda iftar hazırlığı yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Akyürek, vatandaşlardan 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerde destek istedi.

Ziyaretlerin ardından Selçuklu Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılan Akyürek, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerde vatandaşların dualarını ve desteklerini beklediklerini belirterek, seçimlerin Türk- İslam coğrafyası için hayırlı olması temennisinde bulundu.

İftar programının ardından, Selçuklu Süleyman Çelebi caminde teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Akyürek, vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. Akyürek, gecenin son ziyaretini ise Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve teşkilat üyeleriyle birlikte, Ak Parti Selçuklu teşkilatının Sille’deki seçim çadırına yaparak teşkilat mensupları ve vatandaşlarla sohbet etti. – KONYA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.